Clinic SK adını Prof. Dr. Serdar Kaçar’dan almaktadır. Prof. Dr. Kaçar 25 yılı aşkın cerrahi tecrübesini ortaya koyduğu bu klinikte aynı kendisi gibi yaptığı işe aşırı özen gösteren sağlık profesyonellerini kadrosuna dahil etmiştir.

Klinikteki doktor ve yardımcı sağlık personelinin hem yaptığı işe hem de insana özen ve saygı göstermesi ilk şarttır.
Bu kurallar çerçevesinde Türkiye’nin en modern şehri İzmir’de hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlar;
Obezite Cerrahisi
Saç Ekimi
Estetik Cerrahi

25 yılı aşkın süredir dünyanın heryerinden onbinlerce kişiyi ameliyat edip ülkesine mutlu bir şekilde geri gönderdik.


Estetik Cerrahi

RİNOPLASTİ(Burun Estetiği)

Burunda doğuştan kaynaklanan ya da sonradan travma ve benzeri nedenlerle oluşan şekil bozukluklarının düzeltilmesi operasyonudur.
Bu operasyonda;
1. Burnun boyutları değiştirilebilir
2. Burun sırtındaki kambur denen fazlalıklar alınabilir
3. Eğrilikler düzeltilir
4. Burun ucu küçültülüp kaldırılabilir
5. Burun deliklerindeki asimetrik şekil bozuklukları düzeltilebilir
Birçok hastada bu tür şekil bozuklukları nefes alma problemlerine neden olduğu için; burun estetiği ameliyatında nefes alma problemlerine yönelik sorunlar da düzeltilmektedir.
Rinoplasti operasyonu genel anestezi altında yapılan yaklaşık 2-3 saat süren bir operasyondur. Operasyon sonrası burun içi tampon ve burun üstü atel uygulanır. Tampon ve ateller 7-10 gün içinde çıkarılmaktadır. Tampon ve atel çıkarıldıktan sonra kişi günlük yaşantısına rahatlıkla dönebilir. Erken dönemde burun ve göz çevresinde şişlik ve morluklar kısa sürede kendiliğinden düzelmektedir. Burnun karmaşık anatomik yapısından dolayı iyileşme süreci biraz daha uzun sürebilmekte, burnun son halini görebilmek için 6-12 ay beklemek gerekebilmektedir.

RİNOPLASTİ(Burun Estetiği)

ABDOMINOPLASTI (Karın Germe)

ABDOMINOPLASTI (Karın Germe)

Karın ön duvarının daha genç, düz ve sıkı görünmesi amacıyla yapılan bir estetik operasyondur. Aşırı kilo alıp veren kişiler ve hamilelik sonrası karın ön duvarında sarkma problemi olan hastalar bu operasyon için ideal adaylardır.
Karın germe ameliyatında karın ön duvarındaki fazla yağlar ve sarkmış deriler alındığı gibi, karın kaslarındaki sarkma ve gevşemeler de sıkılaştırılmaktadır.
Abdominoplasti ameliyatı yapılan muayeneden sonra kişinin ihtiyaçlarına göre çok farklı şekillerde modifiye edilebilmektedir.
1. Hafif sarkmaları olan hastalarda daha kısa kesilerle miniabdominoplasti
2. Yağ dokusu fazla olan hastalarda liposuction ile kombine edilen karın germe ameliyatı
3. Gövdenin yan taraflarında fazlalıkları olan hastalar için genişletilmiş abdominoplasti
4. Özellikle mide küçültme vb. ameliyatlardan sonra çok fazla kilo veren kişiler için dairesel şekilde vücut toparlama ameliyatı gibi operasyonlar yapılmaktadır.
Karın germe ameliyatı genel anestezi altında yapılan ve 3-4 saat süren bir operasyondur. Operasyon sonrası hastaların bir hafta kadar yatak istirahati, bir ay kadar korse kullanımı ve ameliyat sonrası sağlıklı ve düzenli bir yaşam, diyet ve egzersiz operasyonun başarısı açısından çok önemlidir.

LIPOSUCTION

Küçük bir kesiden ince kanüller ile girilerek negatif basınç- vakum yardımıyla yağların vücuttan uzaklaştırılması operasyonudur. Karın, basen, uyluk, kol, boyun gibi vücudun birçok bölgesinde tek başına veya germe ameliyatları ile kombine olarak kullanılabildiği gibi erkeklerde jinekomasti hastalığının tedavisinde de önemli bir rol oynamaktadır.
Liposuction ameliyatının bir kilo verme operasyonu olmadığı unutulmamalıdır. Bu ameliyatla çeşitli nedenlerle kilo alıp veren hastaların kurtulamadıkları dirençli yağ dokuları uzaklaştırılarak vücut şekillendirme işlemi yapılmaktadır.
Liposuction operasyonu da teknolojik gelişmelerden payını almaktadır. Ultrasonik liposuction, lazer liposuction, lipomatik gibi yöntemler ile bu operasyonun etkinliği artırılmış, ameliyat sonrası karşılaşılabilen kanama, ödem vb. problemler azaltılmıştır.
Popüler ismiyle lipomatik olarak bilinen nutational infrasonic liposculpture (NIL); infrasonik dalgalar yardımıyla yağ dokusunun alınmasını kolaylaştırmakta, buna ek olarak liposuction işlemi sonrası cildin sıkılaşmasına ve toparlanmasına katkıda bulunmaktadır. Ameliyat sonrası dönemde ödem ve morluklar daha az olduğu için kişiler günlük yaşantılarına daha hızlı bir şekilde dönebilmektedir.

LIPOSUCTION

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türkiye’nin en modern şehri İzmir’de, 5* otel konforundaki tam teşekküllü hastanemizde ameliyat
  • Ameliyat öncesi tetkik ve konsültasyonlar
  • Hastane kalınan süre boyunca 7/24 tıbbi bakım
  • Otel
  • İspanyolca tercüman
  • VIP transfer
Opr. Dr. Rahmi EVİNÇ
Opr. Dr. Rahmi EVİNÇ

20 yıla yakın cerrahi deneyimi olan Dr. Evinç bugüne kadar binlerce hastaya uyguladığı estetik ameliyat ile kişilerin özgüveni yüksek, mutlu ve sağlıklı yaşamalarını sağlamıştır. Dr. Evinç hastaların hayatlarındaki bu ciddi değişikliklerinindeki işlemlerinde her an yanında olarak hastalarına olan önemini her daim hissettirmektedir.

MUTLU HASTALAR